FAQ

Тут Ви зможете знайти відповіді на найбільш поширені питання, які стосуються вибору, заказу, виготовлення диванів, а також доставки й оплати.

Хто і де виготовляє дивани для дому, кафе, ресторанів?

Компанія BNB являється прямим виробником меблів для дому, кафе, барів, ресторанів. Усі дивани виготовляються безпосередньо у нашему цеху у м. Дніпро.

Як можливо обрати оббивку для диванів?

Оббивку дивана можно обрати наступними способами:

  1. По фотографіям зразків на нашому сайті у розділі “Матеріали”;
  2. По фотографіям зразків на сторінці кожного товару (на кожній сторінці відображаються саме ті матеріали, які використовуються при виготовленні цієї моделі).

У нас представлен кожен вид тканини у двух колекціях:

  • Рогожка: Etna & Hollywood;
  • Шкірзам: Boom & Fly;
  • Мікрофібра: Rosto & Print.

Хто являється виробників меблевих тканин та замінювачів шкір?

Матеріали для оббивки меблів зазвичай везуть з Турції, Китаю, Сирії та Кореї. Також є невелика кількість вітчизняних виробників.

Як здійснюється доставка у інше місто?

Ми здійснюємо доставку по всій території України (окрім анексованих та окупованих територій), у будь який населений пункт (місто, СМТ, село тощо).

Є наступні варіанти доставки:

  1. Самовивіз з нашого складу у м. Дніпро;
  2. Наша особиста доставка по Дніпропетровській області;
  3. Доставка компанією перевізником Нова Пошта, Делівері та Інтайм в будь яке найближче до вас відділення (яке підтримує великогабаритні вантажі);
  4. Доставка у составі збірного груза чи довантаження. Це самій вигідний та недорогий спосіб доставки.

Які строки виготовлення заказу?

Це залежить від складності моделі, об’єму заказу та завантаженню цеха. Наш менеджер уточнить можливий час виготовлення заказу при оформлені заказу. Ми завжди вкладаємося у обумовлені строки та завжди готові по можливості піти назустріч заказчику, якщо потрібно отримати мебель швидке чи навпаки, потримати вже готові меблі у нас на складі, якщо, наприклад, у нас все ще незакінчений ремонт.

Какие сроки изготовления заказа?

Это зависит от сложности модели, величины заказа и общей загруженности цеха. Наш менеджер уточнит возможное время изготовления при оформлении заказа. Мы всегда вкладываемся в оговоренные сроки и всегда готовы по возможности пойти навстречу заказчику, если нужно получить мебель быстрее или наоборот, подержать готовую мебель у нас на складе, если, например, у вас еще не окончен ремонт.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!