Про компанію

Компанія BNB заснована професіоналами, які з десяток років працювали у різних сферах та галузях меблевого бізнесу. Саме тому команда компанії BNB гарно розуміє український меблевий ринок, процес виробництва та знає, що саме потрібно українському споживачу. Ви можете не переживати за замовлення у нашій компанії, ми зробимо саме те – що потрібно Вам, за прийнятну ціну та невеликі строги виготовлення продукції.

На даний момент компанія працює у трьох основних напрямках:

  • Дивани для дому. Ми створюємо саме ті дивани, які мають велику популярність серед українського споживача: комфортні, яскраві, таких габаритів – які умістяться у більшість українських осель та з привабливою ціною.
  • Дивани для офісів. Ми розуміємо, що бізнес змінюється. Більшість сучасного бізнесу потребують кімнати для очікування, кімнати для відпочинку, приміщення для паління тощо. Для цих цілей ми виготовляємо невелички дивани, які мають привабливий вигляд, високий ступень зносостійкості та привабливу ціну. Також ці дивани користуються популярністю серед перукарень, манікюрних та масажних салонів тощо.
  • Дивани для кафе та ресторану. У цьому напрямку ми виготовляємо м’які меблі для кафе, ресторанів, барів та інших видів бізнесу, де потенційні клієнти більшість часу проводять сидячи у компанії. Ці дивани мають комфортабельні спинки та довершений дизайн. Кожен зможе підібрати диван саме для інтер’єру свого приміщення, починаючи від кафе з потенційною аудиторією студентів і закінчуючи італійським рестораном.

 Якщо Ви обираєте якісні матеріали, привабливу ціну та підтримуєте національного виробника диванів – то Ви обираєте Фабрику меблів BNB!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!