Доставка

Ми здійснюємо доставку диванів по всій території України (окрім анексованих та окупованих територій), у будь який населений пункт (місто, СМТ, село тощо).

Є наступні варіанти доставки:

  1. Самовивіз з нашого складу у м. Дніпро;
  2. Наша особиста доставка по Дніпропетровській області;
  3. Доставка компанією перевізником Нова Пошта в будь яке найближче до вас відділення (яке підтримує великогабаритні вантажі);
  4. Доставка у составі збірного груза чи довантаження. Це самій вигідний та недорогий спосіб доставки.

Шановні партнери та покупці диванів,

Ми, фабрика меблів “BNB”, з великим задоволенням оголошуємо, що ми активно розглядаємо можливості експорту наших диванів, крісел та пуфів в інші країни світу. Наша компанія має багаторічний досвід у виробництві високоякісних меблів, які поєднують у собі елегантний дизайн, комфорт та надійність.

Ми прагнемо розширити наші горизонти та встановити довгострокові партнерські відносини з клієнтами з усього світу. Якщо ваша компанія зацікавлена в співпраці з нами щодо експорту меблів, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Ми готові обговорити будь-які питання, пов’язані з нашими продуктами, умовами поставок, цінами та іншими деталями. Наша команда з нетерпінням чекає на можливість співпраці з вами та допомоги вам знайти ідеальні меблі для вашого бізнесу чи домівки.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!